Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Findeks Akademi

Günümüzde artan tüketim ve farklılaşan alışveriş alışkanları ile beraber kredi kartı kullanımı da artmaktadır. Bu nedenle kredi kartları artık en çok tercih edilen ödeme araçlarından biri olmuştur. Kişiler, üzerlerinde para yokken dahi kredi kartları sayesinde alışveriş yapabilmekte ve istedikleri ürüne sahip olabilmektedirler. Bu durum pek çok insan için kredi kartı kullanımını çok cazip hale getirmektedir.

Devamını Oku

Gold Danışmanlık Paketini Kimler Seçmeli?

Findeks Akademi

Kredi Notumu yükselteyim ya da notum zaten yüksek bunu koruyayım diyorsan; Klasik Pakete ek Not Danışmanı hizmetiyle Gold Danışmanlık Paketi tam sana göre. Bu video ile Gold Danışmanlık paketi hakkında merak ettiğin her şeyi öğrenebilirsin.

Devamını Oku

Gold Takipçi Paketini Kimler Seçmeli?

Findeks Akademi

Findeks Klasik Paket güzel peki yanı sıra kart bilgilerimin güvenliği benim için çok önemli diyorsan Takipçi ek özelliği ile Gold Takipçi tam sana göre. Gold Takipçi Paketi ile ilgili bilmen gereken her şey bu videoda!

Devamını Oku

Güvenli Ticarette Bol Kazanç

Findeks Akademi

Herkes ticari hayatında daha güvenli iş yaparak alacaklarını zamanında tahsil etmek ister. Findeks’in size özel ürün ve hizmetlerini yakından tanımanın tam zamanı.

Devamını Oku

Keşideci Kimdir? Keşideci Ne Demektir?

Findeks Akademi

Çek, Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre düzenlenmiş ve bankalara hitaben yazılan kıymetli evraktır. Ülkemizde ticari alanda pek çok kimse tarafından bir ödeme aracı olarak kullanılan çekleri diğer ödeme araçlarından ayıran, vadeli ödemeye konu olmamalarıdır. Banka tarafından ekonomik olarak yeterli görülen kişilere verilen çeklerde 3 taraf bulunmaktadır.

Devamını Oku