Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

Findeks'e Neden Ticari Üye Olmalıyım?

Findeks Akademi

Ticari hayatınızı sağlıklı bir ortamda sürdürmek, nakit akışınızın dengede tutmak ve alacak risklerinizi yönetmek istersiniz değil mi? Findeks’in reel sektöre özel ürün ve hizmetleri ile tanışın, hemen faydalanmaya başlamak için üye olun. Üstelik üyelik ücretsiz!

Devamını Oku

Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Findeks Akademi

Günümüzde artan tüketim ve farklılaşan alışveriş alışkanları ile beraber kredi kartı kullanımı da artmaktadır. Bu nedenle kredi kartları artık en çok tercih edilen ödeme araçlarından biri olmuştur. Kişiler, üzerlerinde para yokken dahi kredi kartları sayesinde alışveriş yapabilmekte ve istedikleri ürüne sahip olabilmektedirler. Bu durum pek çok insan için kredi kartı kullanımını çok cazip hale getirmektedir.

Devamını Oku

Gold Danışmanlık Paketini Kimler Seçmeli?

Findeks Akademi

Kredi Notumu yükselteyim ya da notum zaten yüksek bunu koruyayım diyorsan; Klasik Pakete ek Not Danışmanı hizmetiyle Gold Danışmanlık Paketi tam sana göre. Bu video ile Gold Danışmanlık paketi hakkında merak ettiğin her şeyi öğrenebilirsin.

Devamını Oku

Gold Takipçi Paketini Kimler Seçmeli?

Findeks Akademi

Findeks Klasik Paket güzel peki yanı sıra kart bilgilerimin güvenliği benim için çok önemli diyorsan Takipçi ek özelliği ile Gold Takipçi tam sana göre. Gold Takipçi Paketi ile ilgili bilmen gereken her şey bu videoda!

Devamını Oku