Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

Güvenli Ticarette Bol Kazanç

Findeks Akademi

Herkes ticari hayatında daha güvenli iş yaparak alacaklarını zamanında tahsil etmek ister. Findeks’in size özel ürün ve hizmetlerini yakından tanımanın tam zamanı.

Devamını Oku

Keşideci Kimdir? Keşideci Ne Demektir?

Findeks Akademi

Çek, Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre düzenlenmiş ve bankalara hitaben yazılan kıymetli evraktır. Ülkemizde ticari alanda pek çok kimse tarafından bir ödeme aracı olarak kullanılan çekleri diğer ödeme araçlarından ayıran, vadeli ödemeye konu olmamalarıdır. Banka tarafından ekonomik olarak yeterli görülen kişilere verilen çeklerde 3 taraf bulunmaktadır.

Devamını Oku

Karekodlu Çeki Kobilerimizden Dinleyelim!

Findeks Akademi

Karekodlu çekin faydalarını en çok kullananlardan dinlemeye ne dersiniz? Kobilerimizin ticaret hayatlarında karekodlu çeki ve raporunu nasıl kullandıklarını bu videomuzda izleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Çek Defteri Nasıl Alınır? Çek Defteri Alma Şartları Nelerdir?

Findeks Akademi

Çek defteri, ticaret alanında faaliyet gösteren gerek özel gerekse de tüzel kişiler açısından prestij göstergelerinden bir tanesi olarak kabul edilir. Önemli bir ödeme aracı olarak kullanılan çeklerin bulunduğu çek defterleri iş yaşamında banka tarafından güvenilir görülmüş kişilere verilen kıymetli evraklardan birisidir.

Devamını Oku