Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

Finansal Geleceğini Bugünden Yönet

Findeks Akademi

Hey Üniversiteli! Gelecekte finansal sorunlar yaşamamak için bazı kararları bugünden almak çok önemli biliyorsun. Bugün geciken kart ödemelerin nedeniyle hayallerine kavuşamamak istemezsin değil mi? Findeks’in senin için önerilerini görmek için videomuzu hemen izle.

Devamını Oku

Findeks Klasik Paketi Kimler Seçmeli?

Findeks Akademi

Klasikler her zaman vazgeçilmezdir! Findeks’te her türlü ihtiyacına uygun bireysel paketler seni bekliyor. Paket içeriğindeki ürünleri yakından tanımak ve Klasik Paket içeriği ile ilgili merak ettiğin her şey bu videoda!

Devamını Oku

Findeks'e Neden Bireysel Üye Olmalıyım?

Findeks Akademi

Findeks ile bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi hesaplarındaki borç ve limitlerini, kredini notunu takip ederek kontrol edebilirsin. Daha pek çok ürün ve hizmetle tanışmak için Findekse üye ol! Üstelik üyelik ücretsiz.

Devamını Oku

Karekodlu Çek Raporu Nasıl Alınır?

Findeks Akademi

Karekodlu Çek’i elimize aldığımızda neden raporunu almalıyız? Bu rapordaki geçmiş ve ileri vadeli ödeme bilgileri ne işimize yarıyor? Çek Endeksi nasıl okunur? Karekodlu Çek Raporu’nu nasıl alabileceğinizin cevabı adım adım bu videoda uygulamayı kullananlar tarafından anlatıldı.

Devamını Oku