Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

İşleri Büyütme Hayali Kuranlar İçin Gerçekçi Öneriler

Findeks

Çocuklar büyür, insanlar yaşlanır, ağaçlar uzar ve bir yerlerde birilerinin açmış olduğu işletmeler büyürken sizinki neden olduğu yerde kalsın ki? Her zaman daha iyisini, daha fazlasını, daha farklısını yaparak hayatına daha fazla anlam ve gelir katmak isteyenler için ayakları yere basan iş büyütme önerilerinden bahsedelim istedik. Çünkü bizim görevimiz bu, yani finansal hayatınızı en doğru şekilde yöneterek hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan platform olan Findeks’in.

Devamını Oku

Yeni Araba, Yeni Hayaller

Findeks

"Tekerleğin icadından bu yana çok zaman geçti ve hâlâ bir arabam yok." diye üzülenler üzülmesinler. Bugün birçok banka, uygun faiz oranlarına sahip taşıt kredilerini siz araba almak isteyenlere sunuyor. Daha da önemlisi finansal hayatınızı kontrol altına alarak banka kredilerinden en iyi şekilde yararlanabilir ve hayalinizi kurduğunuz arabaya kavuşabilirsiniz. Peki, finansal hayatı kontrol altına almaktan kastımız ne?

Devamını Oku

Ev Kredisi Başvurusundan Önce Yapmanız Gerekenler

Findeks

Yeni ya da daha büyük bir evde yaşamayı kim istemez ki? Günlük hayatın koşturmacasından, iş hayatının hızlı temposundan, trafikten, kalabalıktan, kısacası “dışarının yoruculuğundan” kurtulup kendimize döndüğümüz ve huzur bulduğumuz mekândır ev. Bu yüzden yeni ev almak, aslında yeni bir hayat satın almaktır.

Devamını Oku

Yüksek Kredi Notu Yaşam Kalitesini Nasıl Yükseltir?

Findeks

Kredi Notu, gerek kredi almış gerek kredi kartı sahibi olan ya da kredi alımında birisine kefil olmuş herkesin sahip olduğu finansal karnedir. Ve tüm karnelerde olduğu gibi yüksek not, yüksek moral ve başarı demektir. Kredi notunun yüksek olması başlı başına bir başarı. Çünkü bu, en başta kredi ödemelerinizi zamanında ve aksatmadan yaptığınız anlamına geliyor. Başarının başarıyı kovalaması ise yüksek kredi notu ile yükselen yaşam kalitesidir.

Devamını Oku

Yurt Dışında, Yaban Ellerde Kendinizi "Takipçi" ile Güvende Hissedin

Findeks

İş ya da tatil, hangi amaçla olursa olsun yurt dışına çıkmak iyidir. Farklı bir ülkeye gitmek, farklı bir kültürle tanışıp, içinde yaşadığımız dev kürede neler olup bittiğini, insanların başka yerlerde nasıl yaşadığını deneyimlememizi sağlar. Çok okuyan mı yoksa çok gezen mi bilir tartışmasını gündeme getirmek istemiyoruz, hem okuyup hem gezmek en iyisi.

Devamını Oku