Findeks'e Neden Bireysel Üye Olmalıyım?

28 Kasım 2018

Findeks ile bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi hesaplarındaki borç ve limitlerini, kredini notunu takip ederek kontrol edebilirsin. Daha pek çok ürün ve hizmetle tanışmak için Findekse üye ol! Üstelik üyelik ücretsiz.

Yazan : Findeks Devamını Oku

Karekodlu Çek Raporu Nasıl Alınır?

19 Kasım 2018

Karekodlu Çek’i elimize aldığımızda neden raporunu almalıyız? Bu rapordaki geçmiş ve ileri vadeli ödeme bilgileri ne işimize yarıyor? Çek Endeksi nasıl okunur? Karekodlu Çek Raporu’nu nasıl alabileceğinizin cevabı adım adım bu videoda uygulamayı kullananlar tarafından anlatıldı.

Yazan : Findeks Devamını Oku

Karekodlu Çeki Banka Çalışanlarından Dinleyelim

19 Kasım 2018

Findeks’in Karekodlu Çek Uygulaması’nın Türk ekonomisine olan faydalarını gelin bir de deneyimli bankacılardan dinleyelim. 

Yazan : Findeks Devamını Oku

Karekodlu Çek Nedir? Karekodlu Çekin Önemi

13 Kasım 2018

Karekodlu Çek ürünü neden geliştirildi? Çek ile ödemelerde en önemli sorun neydi? Karekodlu Çek hizmetinin faydası nedir? Daha fazlası için Findeks Akademi’nin sizin için hazırladığı videoyu hemen izleyin.

Yazan : Findeks Devamını Oku

Çek Nedir? Nasıl Kullanılır? Ticarette Çekin Önemi

13 Kasım 2018

Çek, ülkemizde ileri vadeli ödeme aracı olması sebebiyle KOBİ’lerimizin sermayelerini paylaştığı önemli bir ödeme aracıdır. Ülkemizde çek kullanımı, karşılıksız çekler ve karekodlu çek dünyasına geçiş için videomuzu hemen izleyin.

Yazan : Findeks Devamını Oku