Findeks Akademi’ye
Hoş Geldiniz!

Findeks Akademi ile finansal hayatınızı daha iyi yönetmek için yeni yollar keşfedin!

Kredi Kayıt Bürosu, reel sektöre ve bireylere yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetlerle ilgili eğitimleri;
toplumun finansal okuryazarlık bilincinin artması ve alacak riski yönetimi konusunda gelişmesi için FİNDEKS AKADEMİ ile sunuyor.

Kredi Notu Kaç Olmalı?

Findeks Akademi

Kredi notu, kredi kartı borç ödemelerine, kredili mevduat hesabı kullanma alışkanlığına ve daha önceden kullanılan kredilerinizin ödemelerine göre belirlenir. Kişinin tüm kredi hareketleri ortak bir havuzda toplanarak analiz edilir. Bu analiz sonucunda 1-1900 arası değişen kredi notu hesaplanır.

Devamını Oku

Hangi Findeks Ticari Paketi Seçmeliyim?

Findeks Akademi

İşin, gücün derdin ne olursa olsun hiç fark etmez. Herkes ticari hayatında daha güvenli tasasız iş yapmak ister. Şirketiniz için en doğru Findeks paketini bu video yardımıyla öğrenebilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız için de bu videoya bakmanızı öneriyoruz.

Devamını Oku

Findeks’e Nasıl Ticari Üye Olabilirim?

Findeks Akademi

Şirketinizin güvenli bir ortamda ticaret yapabilmesi, Karekodlu Çek Uygulaması, Risk Raporu, Teminat Mektubu Durum Sorgulama gibi ürünleri kullanabilmeniz için Findeks’e üye olmanız gerekir.

Devamını Oku

Findeks'e Neden Ticari Üye Olmalıyım?

Findeks Akademi

Ticari hayatınızı sağlıklı bir ortamda sürdürmek, nakit akışınızın dengede tutmak ve alacak risklerinizi yönetmek istersiniz değil mi? Findeks’in reel sektöre özel ürün ve hizmetleri ile tanışın, hemen faydalanmaya başlamak için üye olun. Üstelik üyelik ücretsiz!

Devamını Oku