Kullanıcı Yorumları
Findeks ile tanışana kadar kredi notunun hayatımdaki öneminden habersizdim. Şimdi birçok alanda, yükselttiğim kredi notum sayesinde kendimi çok daha rahat hissediyorum.
Ahmet D. / Dijital Pazarlama Uzmanı
Findeks Diğer Kişi Raporu sayesinde kiminle hangi kapsamda nasıl bir iş yapacağıma çok daha kolay karar verir hale geldim. Findeks’in hayatımı çok kolaylaştırdığını düşünüyorum.
Merve A. / Restoran Sahibi
Findeks ürünlerini satış sistemimize entegre ettiğimizden beri öngörü seviyemizi çok artırdık. Geleceğe dönük sağlıklı karar verebilmek performansımızı çok olumlu etkiledi.
Ayşe D. / Özel Sektör Çalışanı
Sıkça Sorulan Sorular
 • Findeks Kredi Notu nasıl öğrenilir?

  Findeks Kredi Notu, Findeks.com, Findeks Mobil ve İnternet Şubesi'nden kolayca öğrenilebilmektedir. Dilerseniz bu linke tıklayarak içinde diğer Findeks hizmetleri de yer alan paket seçeneklerini inceleyebilir, size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

 • Findeks Kredi Notu'mu nasıl artırabilirim?

  Findeks Kredi Notu'nuzu yükseltmek ya da korumak için öneriler almak adına Not Danışmanım hizmetini kullanarak Findeks'in uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

 • Findeks Kredi Notu hangi değerler arasında değişir?

  Findeks Kredi Notu 1 ile 1900 değerleri arasında değişmektedir. 1 en riskli puan iken, 1900 en az riskli puandır.

 • KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporunu (İDR) hangi dillerde temin edebilirim?

  Bu raporu Türkçe ve İngilizce olarak temin etmeniz mümkündür. Rapor sorgulama ekranında bu seçimi yapabileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

 • KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporunu (İDR) neden alamıyorum?

  Bu rapor yalnızca işletmeler için belirli periyotlarda sunulmakta olup işletme statüsünde olmayanlar için üretilmemektedir. İşletme statüsünde olup daha önce aynı veri içeriği ve versiyon numarasına sahip KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporunu (İDR) almış üyelerimiz için de bu rapor yeniden üretilmez. KOSGEB tarafından yeni bir rapor versiyonu sunulana kadar aynı içerikli rapora erişim “Raporlarım” menüsünden sunulmaktadır.

 • KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporu (İDR) kimler için oluşturulur?

  Türkiye genelinde bilanço ve basit usulde defter tutan ve en son mali yıla ait gelir beyanında bulunmuş olan tüm işletmeler için oluşturulmaktadır.

 • KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporunu (İDR) hangi kurum hazırlıyor?

  Bu rapor; KOSGEB’in çeşitli kurum ve kuruluşlar ile yapmış olduğu veri paylaşım protokolleri kapsamında almış olduğu idari kayıt verileri kullanılarak KOSGEB tarafından hazırlanmaktadır.

 • KOSGEB İşletme Değerlendirme Raporunu (İDR) nasıl temin ederim?

  Findeks’e ücretsiz üye olarak veya halihazırda Findeks üyesi iseniz üye hesabınıza giriş yapıp KOSGEB İDR sekmesini seçerek bu raporu temin edebilirsiniz.

 • Teminat Mektubu Durum Sorgulama ile sorgulanabilen mektuplarda belirli bir tarih kısıtı bulunuyor mu?

  Sisteme dahil bankalar tarafından düzenlenmiş tüm teminat mektupları herhangi bir tarih kısıtı olmaksızın sorgulanabilir.

 • Uyarı Hizmeti'nden ne sıklıkta uyarı alabilirim?

  Findeks üzerindeki finansal bilgilerin büyük bir kısmı günlük olarak güncellenir. Ancak bazı bilgiler aylık olarak güncellenmektedir. Uyarı Hizmeti de bu güncellemelere bağlı olarak değişiklikleri size iletir.

Aradığınız cevap henüz burada yok. Dilerseniz 444 4 552 numaralı telefondan veya iletisim@findeks.com e-posta adresinden Müşteri İletişim Merkezimizle iletişime geçerek sorunuza yanıt bulabilirsiniz.
Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç