Risk Raporu Teyit/İtiraz

Aşağıdaki yönlendirmeler üzerinden Findeks’ten aldığınız Risk Raporu ile birlikte bankalar dahil olmak üzere tüm kanallardan almış olduğunuz risk raporlarınızın Teyit/İtiraz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 


Risk Raporu Teyit

Size verilen risk raporunun içeriğini doğrulatmak amacı ile bu ekranı kullanabilirsiniz. Teyit işlemi sonrasında ekranda rumuzları ile birlikte görüntülenecek olan alanların içerikleri ile rapor üzerinde aynı rumuza sahip alanların içerikleri aynı ise rapor doğrulanmış demektir.

Risk Raporu Teyit Girişi ⟶

 

 


Risk Raporu İtiraz Girişi

Findeks ve diğer kanallardan alınan raporlara itiraz etmek için bu ekranı kullanabilirsiniz. Sadece detay raporlar için itiraz girişi yapılabilen bu alanda üretim tarihi üzerinden bir ay geçmiş olan raporlara itiraz edilemeyecektir.

Risk Raporu İtiraz Girişi ⟶
 

 


Risk Raporu İtiraz Sorgulama

İtirazlarınızı listelemek istediğiniz Rapor Referans Numarasını bu alan üzerinden girerek mevcut itirazlarınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Rapor Referans Numarası, risk raporunuzun sol üst köşesinde yer alan numaranın ilk 10 hanesidir.

Risk Raporu İtiraz Sorgulama Girişi ⟶
 


 
* Tüm teyit/itiraz işlemleri KKB’ nin kurumsal sayfası üzerinden yürütülmektedir. Bu sebeple, işlemleriniz için www.kkb.com.tr sayfasına yönlendirilmektesiniz.