Findeks Akademi
Finansal Danışman Nedir?
Finansal danışman, tüm bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurumsal ve bireysel olmak üzere ihtiyaç tespiti yapmak, finans alanında çözümler bulmak, uygulamak ve destek sağlamak için müşterilerine kaliteli hizmet sunan, geleceğinizi planlamanız konusunda yardımcı olan uzman kişidir.

Finansal danışmanlar, bireysel emeklilik ve sağlık sigortası gibi geleceğe yönelik planlamalar ya da yatırım tavsiyeleri üzerine bilgilendirme yaparlar. Müşterinin finansal çizgisine en uygun satışı gerçekleştirirler.

Finansal danışmanlar analitik düşünme kabiliyetine sahip, müşteriyle etkin iletişim kurma konusunda uzman, ekip ruhuna uygun bir şekilde çalışabilen kişilerdir.

Ayrıca finansal araştırmalar yapmaktan çekinmeyen, kendilerini bilgi birikim anlamında sürekli geliştiren, iç ve dış ekonomik pazarların durumlarının takibini sağlayan güncel bilgilere sahip uzmanlardır.

Gelişmiş bir hesaplama algoritmasına sahip olan Findeks Kredi Notu her türlü finansal değişimden etkilenir. Not Danışmanım hizmetiyle, bu değişimlere nasıl müdahale edileceği ve kontrol altında tutulabileceği konusunda uzman danışmanlarımızdan tamamen kişiye özel öneriler alınabilir.
 

Findeks Not Danışmanım

Deneyimli Findeks Not Danışmanlarımız sayesinde kredi notunuzun size özel değerlendirilmesi yapılır ve not danışmanlarımız, sizin için en uygun finansal tavsiyeleri sunarak kredi notunuzu yükseltmeniz için yardımcı olurlar.

Kredi notunuz düşükse kredi notunuzu nasıl yükseltebileceğinize dair, kredi notunuz yüksekse de kredi notunuzu korumak için neler yapabileceğinize dair Findeks finans uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Kredi notunuzun avantajlarından yararlanmak ve neler yapabileceğinizi bilmek istiyorsanız, Findeks Not Danışmanım sizlere finansal yol rehberliği için hazır.

Not Danışmanım hizmetinden yararlanmak için bu ürüne sahip herhangi bir pakete sahip olmanız, Findeks internet şubesi üzerinden hangi gün ve saat aralığında size ulaşılmasını istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Dilerseniz Findeks Müşteri İletişim Merkezi üzerinden de Not Danışmanım randevusu ve ilgili paketlerin satın alınması mümkündür.

Findeks Not Danışmanım hizmeti, risk raporunuzu ve kredi notunuzu değerlendiren paket seçenekleriyle ilgili detaylı bilgilendirme için web sitemizden de yardım alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Findeks Not Danışmanım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu içerik sizin için faydalı oldu mu?   
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç