AVEC Rent a Car’dan %33 İndirim
Findeks'ten Kredi Notunuzu ya da Risk Raporunuzu alarak AVEC Rent a Car’dan istediğiniz aracı %33 indirimle kiralayabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 31.10.2023
  • Kampanya 03.08.2023 00:00 ile 31.10.2023 23:59 tarihleri arasında geçerlidir. 

  • Findeks dijital kanallar (Findeks Mobil veya Findeks İnternet şube veya Findeks.com) üzerinden yukarıda belirtilen tarih aralığında Findeks Kredi Notu ya da Findeks Risk Raporu alan ve kredi notu 1500 ve üzeri olan Findeks üyeleri kampanyadan faydalanacaktır. Findeks İnternet Şube üzerinden Findeks Risk Raporu satın alımlarında "Findeks Kredi Notumu da istiyorum” seçeneği de işaretlenmelidir.

  • Bu şartları sağlayan Findeks üyeleri, https;//www.avecrentacar.com/ web sitesinden veya AVEC Rent a Car mobil uygulamasından yapacakları araç kiralama işleminde %33 indirim kazanırlar.

  • Kampanya tüm araç gruplarında 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir.

  • Satın alım Findeks.com üzerinden gerçekleşmiş ise kampanya kodu, işlem sonuç ekranında üyeyle paylaşılır. Satın alım Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube üzerinden gerçekleşmiş ise, kampanya kodu, satın alımı takip eden haftanın iş günü olan Çarşamba ve Cuma günleri, üyenin satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına SMS aracılığıyla paylaşılır.

  • Kampanya kodunun, www.avecrentacar.com adresi ya da AVEC Rent a Car mobil uygulaması üzerinden yapılan online rezervasyon işlemlerinde, "Promosyon Kodu” alanına girilmesi, AVEC ofislerinden yapılan rezervasyon işlemlerinde ise üye tarafından doldurulacak olan araç kiralama formunda beyan edilmesi gerekmektedir.

  • Kampanya kodu, 04.11.2023 tarihi saat 00:00'a kadar kullanılmadığı takdirde kendiliğinden geçerliliğini yitirecektir.

  • Findeks üyeleri, kendilerine iletilecek kampanya kodunu üçüncü bir kişiye ileterek, üçüncü kişinin bu indirimden faydalanmasını sağlayabilirler. Ancak kampanya kapsamında iletilen kod, yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir.

  • Kampanya kapsamında AVEC Rent a Car'ın sağladığı hizmetlerle ilgili şikayetlerin muhatabı doğrudan AVEC Rent a Car'dır. KKB, AVEC Rent a Car'ın sağladığı hizmetle ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Findeks üyeleri, her türlü taleplerini ve sorularını 444 0 556 üzerinden AVEC Rent a Car Müşteri Hizmetleri'ni arayarak AVEC Rent a Car'a yöneltmelidir.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu AŞ. ve AVEC Rent a Car A.Ş., bu kampanyayı dilediği zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç