Findeks Kredi Notu’nuz ile araç kiralamalarınızda %40’a varan indirim!
Findeks Kredi Notu'nuzu öğrenerek Rent Go'dan araç kiralamalarınızı %40’a varan indirimle yapabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 31.05.2024
 • Kampanya, 18.03.2024 saat 00:00 ile 31.05.2024 saat 23:59 arasında geçerlidir. 

 • Findeks dijital (Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube veya Findeks.com) kanallar üzerinden yukarıda belirtilen tarih aralığında Findeks Kredi Notu ya da Notlu Risk Raporu alan Findeks üyeleri kampanyadan faydalanacaktır.

 • Findeks İnternet Şube üzerinden Risk Raporu satın alımlarında "Findeks Kredi Notumu da istiyorum” seçeneği de işaretlenmelidir.

 • Satın alan üye, kredi notunun 1400-1599 arasında olması halinde %35 ve 1600 ve üstü olması durumunda %40 oranında, kendisi ile paylaşılacak olan indirim kodunu kullanarak https://www.rentgo.com web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden araç kiralamaya özel indirim kazanır.

 • Satın alım Findeks.com, Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube üzerinden gerçekleşmiş ise, satın alımı takip eden haftanın Çarşamba ve Cuma günleri, Findeks tarafından üyenin satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına gönderilecek SMS aracılığıyla indirim kodu paylaşılır.

 • İndirimin yansıması için iletilen kodun; rezervasyon oluşturma adımında yer alan "İndirim kodu” alanına girilmesi gerekmektedir.

 • İndirim kodu, 07.06.2024 tarihi saat 23:59'a kadar https://www.rentgo.com web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden  kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirecektir. Ancak, https://www.rentgo.com web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden 18.03.2024 00:00 ile 31.05.2024 23:59 tarih aralığında indirim kodu kullanılarak erken araç rezervasyonu yapılmış olması kaydıyla, 18.03.2024 00:00 ile 31.12.2024 tarih aralığında gerçekleşen araç kiralamalarında da indirimden faydalanılabilecektir.

 • Findeks üyeleri, kendilerine iletilecek promosyon kodunu üçüncü bir kişiye ileterek, üçüncü kişinin bu indirimden faydalanmasını sağlayabilirler. Ancak kampanya kapsamında iletilen promosyon kodu yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. Bu kampanya, Findeks'in veya Rent Go'nun başka kampanyalarıyla birleştirilemez.

 • Kampanya kapsamında kendisine indirim kodu iletilen üye veya üyenin indirim kodunu ilettiği üçüncü kişi, Rent Go tarafından uygulanan güncel araç kiralama koşullarını sağlamıyorsa, Rent Go tarafından sunulan araç kiralama hizmetinden ve dolayısıyla bu kampanyadan faydalanamayabilecektir.

 • Findeks üyeleri, her türlü taleplerini ve sorularını ve araç kiralama koşulları ile ilgili bilgi taleplerini 444 40 61 üzerinden Rent Go Rezervasyon Merkezi'ni arayarak Rent Go'ya yöneltmelidir.

 • Kampanya kapsamında Rent Go'nun sağladığı hizmetlerle ilgili şikayetlerin muhatabı doğrudan Rent Go'dur. KKB, Rent Go'nun sağladığı hizmetle ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç