Findeks Mobil yenilendi!
Yeni Findeks Mobil’de kredi notunuzu günlük takip ederken, tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek uygulamada kolayca görüntüleyin. Üstelik 3 gün ücretsiz!

Zihniniz ödemelerinizle doluysa, siz de hemen yenilenen Findeks Mobil’e girin, tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek uygulamada kolayca takip edin!

Üstelik, 30 Nisan’a kadar kredi notunuzdaki değişimleri, tüm kredi ve kredi kartı bilgilerinizi 3 gün boyunca ücretsiz takip edebilirsiniz! 

Siz de hemen Findeks Mobil’e girin, aşağıdaki bilgileri 3 gün ücretsiz takip edin:

- Findeks Kredi Notu’nuzdaki değişimler,

- Limit ve borçlarınızdaki günlük değişimler,

- Tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı borç/limit bilgileriniz,

- Ödeme performansınız.

Üstelik Findeks Mobil ile aşağıdaki işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz:

- Bireysel üyeliğinizi anında başlatabilir, 

- Onay vermeleri durumunda ticari ilişkide bulunacağınız kişilerin Kredi Notu ve Risk Raporu’nu alabilir,

- Karekodlu Çek Raporu’nu alarak ticari ilişkilerde bulunduğunuz kişilerin çeklerini kabul edip etmeme kararını verebilir,

- Karekodlu Çek Skoru ile geleceğe yönelik çek ödenme ihtimalini görebilirsiniz.

Findeks Mobil’e hemen giriş yapın, önce Findeks Mobil’e, sonra keyfinize bakın.

 

Son katılım tarihi: 30 Nisan 2020
Kampanya Koşulları
  • Kampanyadan 2 Aralık 2019 - 30 Nisan 2020 tarihlerinde Findeks Mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılar faydalanabilir.

  • Kampanya sadece Findeks mobil uygulamasında geçerlidir.

  • Kampanya, TCKN ile üye olan kullanıcılar için geçerlidir.

  • Kampanyadan Findeks bireysel paketlerinden (Klasik, Gold Danışmanlık, Gold Takipçi, Premium) herhangi birine sahip olmayan kullanıcılar yararlanabilir. Bu paketlere sahip müşterilerimiz, kampanya kapsamındaki bilgileri paketlerinin bitiş tarihine kadar mobil anasayfadan görüntülemeye devam edebilirler.

  • Kampanyadan her üye bir kez yararlanabilir. 

  • 3 günlük ücretsizlik hakkı, Findeks Mobil uygulamasına giriş yapılan ilk gün ve takip eden iki günde geçerli olacaktır.

  • Kampanya kapsamında, kişilerin sahip oldukları kredili ürünlerine dair (kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı) Findeks kapsamındaki bilgiler ücretsiz olarak sunulur.

  • Kredi notu, yalnızca TCKN ile yapılan üyeliklerde hesaplanmakta olup, tüm kullanıcılar için kredi notu oluşmayabilir. Kredi notunun oluşmama nedenleri “Sık Sorulan Sorular” bölümünde yer almaktadır.

  • İşbu kampanya kapsamında, Findeks tarafından sağlanacak bilgiler, banka ve finansal kuruluşlar tarafindan iletilen ve bu bilgiler kullanılarak üretilen not ve skorlardır. Bu nedenle, KKB’nin üçüncü kişiler tarafından paylaşılan bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği hususunda garanti taahhüdü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  • Kredi Kayıt Bürosu (KKB), kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.