Findeks’ten Hediye Antivirüs Paketi!
Findeks Mobil’e giriş yaparak Premium Paket satın alın, 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz yerli ve ödüllü güvenlik paketi hediyemiz olsun.
Son katılım tarihi: 31 Ağustos 2021
  • Kampanya 08.07.2021 saat: 00:00 ile 31.08.2021 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Findeks Mobil kanalı üzerinden Findeks Premium Paket alan tüm bireysel üyeler kampanyadan faydalanacaktır.

  • Kampanya kapsamında, Findeks Mobil kanalı üzerinden yukarıda belirtilen tarih aralığında Premium Paket alan tüm bireysel üyelere, CYBERARTS BİLİŞİM AŞ'den ("CYBERARTS”) alacakları 12 aylık "CHOMAR Internet Security/' ve "CHOMAR Mobil Security/' internet ve mobil güvenlik paketi bedelsiz sunulacaktır.

  • Findeks Premium Paket satın alımı sonrasında, üyelerin paket satınalımını takip eden haftanın ilk iş günleri olan Salı ve Perşembe günleri, satın alma işleminde kullandığı cep telefon numarasına KKB tarafından, SMS aracılığıyla bir bağlantı adresi (link / URL) iletilecektir. Üyelerin kampanyaya özel bu bağlantı adresi üzerinden sağlayacakları erişimle CYBERARTS'dan 12 aylık "CHOMAR Internet Security” ve "CHOMAR Mobil Security/' internet ve mobil güvenlik paketi almaları halinde, paket 12 ay süre ile ücretsiz olarak sunulacaktır.

  • İnternet ve mobil güvenlik paketinin ücretsiz sunulacağı 12 aylık süre, üyenin KKB tarafından gönderilecek bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayarak CYBERARTS'dan paket satınalım işlemini tamamlamasını takiben CYBERARTS tarafından üyeye iletilecek olan güvenlik paketi lisans anahtarının, yine aynı bağlantı adresi üzerinden üye tarafından giriş yapılarak ve kullanıcı hesabı oluşturulmak suretiyle aktifleştirilmesinden itibaren başlayacaktır. Lisans anahtarı aktifleştirme işlemi, KKB'nin üyeye bağlantı adresini içeren SMS'i gönderdiği tarihten itibaren en geç 1 ay içerisinde tamamlanmalıdır; bu süre içerisinde aktifleştirilmeyen lisans anahtarları geçerliliğini yitirecektir

  • Kampanya kapsamında alınan Findeks Premium Paket'in herhangi bir sebeple iptal edilip üyeye pakete ilişkin para iadesi yapılması halinde, kampanya işbirliği kapsamında CYBERARTS tarafından üyeye iletilen internet ve mobil güvenlik paketi lisans anahtarı da iptal edilecektir.

  • İşbu kampanya KKB'nin Referans Kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamaz.

  • Üyeler, kendilerine KKB tarafından SMS ile iletilecek bağlantı adresini üçüncü bir kişiye iletebilirler. Ancak bu kampanya kapsamında iletilen bağlantı adresi yalnızca bir kişinin kullanımı içindir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.,internet ve mobil güvenlik paketi yazılımının sağlayıcısı CyberArts Bilişim AŞ'nin sağladığı hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. üyeler, internet ve mobil güvenlik paketi ile ilgili her türlü taleplerini ve sorularını CyberArts Bilişim A.Ş.'ye 0212 274 8190 nolu telefon ve destek@cyberartspro.com e-mail aracılığı ile yöneltmelidirler.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu AŞ. ve CyberArts Bilişim AŞ. kampanyayı dilediği zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç