Findeks’ten Hediye Antivirüs Paketi!
Findeks Mobil'e giriş yaparak bireysel paketlerimizden birini satın alan herkese CHOMAR internet ve mobil güvenlik paketi hediye

Findeks Mobil'den bireysel paket alan herkese, 1 yıl boyunca dijital dünyada zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan tamamen yerli internet ve mobil güvenlik paketi hediye!

Son katılım tarihi: 31 Ekim 2020
Kampanya Koşulları
 • Kampanya 26.08.2020 00:00 ile 31.10.2020 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Findeks Mobil kanalı üzerinden Findeks Bireysel Paket alan tüm üyeler kampanyadan faydalanacaktır.

 • Kampanya kapsamında, Findeks Mobil kanalı üzerinden bireysel paket alan tüm üyeler internet ve mobil güvenlik paketi sahibi olacaktır.

 • Findeks Bireysel Paket satın alımı sonrasında, üyelerin Findeks Bireysel Paket satınalımını takip eden haftanın ilk iş günü, satın alma işleminde kullandığı cep telefon numarasına SMS aracılığıyla Chomar internet ve mobil güvenlik paketi download linki (indirme bağlantısı) ve lisans anahtarı iletilecektir.

 • İnternet ve mobil güvenlik paketi, Findeks Bireysel Paketi’nin Findeks üye tarafından satın alınmasını takiben KKB tarafından üyeye SMS ile iletilecek lisans anahtarının, üye tarafından, yine ilgili SMS içeriğinde yer alan linke tıklanarak giriş yapılması ve bu link üzerinden lisans anahtarının aktifleştirilmesi sonrasında kullanıma açılacak ve bu şekilde aktifleştirildiği tarihten itibaren 12 ay süre ile geçerli olacaktır.

 • İletilen lisans anahtarı Findeks üyesi tarafından, lisans anahtarının kendisine iletildiği tarihten itibaren en geç 1 ay içerisinde aktifleştirilmelidir. Bu süre zarfında aktifleştirilmeyen lisans anahtarları geçerliliğini yitirecektir.

 • Alınmış olunan Findeks Bireysel Paket’in herhangi bir sebeple iptal edilip üyeye pakete ilişkin para iadesi yapılması halinde, kampanya kapsamında iletilen internet ve mobil güvenlik paketi lisans anahtarı da iptal edilecektir.

 • İşbu kampanya KKB’nin Referans Kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamaz.

 • Üyeler, kendilerine iletilecek lisans anahtarını üçüncü bir kişiye iletebilirler. Ancak bu kampanya kapsamında iletilen lisans anahtarları yalnızca bir kişinin kullanımı içindir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir.

 • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş., internet ve mobil güvenlik paketi yazılımının sağlayıcısı CyberArts Bilişim A.Ş.’nin sağladığı hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Üyeler, internet ve mobil güvenlik paketi ile ilgili her türlü taleplerini ve sorularını CyberArts Bilişim A.Ş.’ye 0212 274 8190 nolu telefon ve destek@cyberartspro.com e-mail aracılığı ile yöneltmelidirler.

 • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ve CyberArts Bilişim A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.