Hayatın her anında Findeks hep yanında!
Findeks Risk Raporu'nuzu alarak Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ürünlerinde %20 indirim kazanabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 30.09.2021 - 18:00
  • Kampanya 26.08.2021 tarihi saat 09:00  ile 30.09.2021 tarihi 18:00 saati arasında geçerli olacaktır. 

  • Findeks dijital (Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube veya Findeks.com) kanallar üzerinden Risk Raporu alan Findeks üyeleri kampanyadan faydalanacaktır.

  • Kampanya kapsamında, Findeks dijital (Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube veya Findeks.com) kanallar üzerinden Risk Raporu alan üyeler, Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ürünlerini prim tutarını % 20 indirimli ödeyerek satın alabileceklerdir.

  • Findeks Risk Raporu satın alımı sonuç ekranında Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortasında geçerli indirim kodu ve detaylı bilgi paylaşılacaktır. 

  • Findeks üyeleri, 444 82 88 numaralı Fibaemeklilik Müşteri Hizmetleri hattını arayarak Fibalı Yaşam Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortasında geçerli %20 indirimden faydalanmak istediklerini iletir ve satın alma sonuç ekranında yer alan indirim kodunu Fibaemeklilik ile paylaşarak, indirim kodunu kullanabilirler. 

  • İndirim kodu Findeks üyesi tarafından 01.10.2021 tarihi saat  18:00’a kadar aktifleştirilmelidir. Bu süre zarfında aktifleştirilmeyen indirim kodu geçerliliğini yitirecektir.

  • Findeks üyeleri, kendilerine iletilecek indirim kodunu üçüncü bir kişiye ileterek, üçüncü kişinin bu indirimden faydalanmasını sağlayabilirler. Ancak kampanya kapsamında iletilen indirim kodu yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş., Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş.’nin sağladığı sigortacılık hizmeti ile ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmet ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Findeks üyeleri, satın alacakları /aldıkları poliçeler ile ilgili  her türlü taleplerini ve sorularını Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye 444 82 88 numaralı  Fibaemeklilik Müşteri Hizmetleri  aracılığı ile yöneltmelidir.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ve Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Her ne kadar kampanya koşullarında bu husus belirtilecek olsa da, Taraflar, kampanya duyurusu yapıldıktan sonra, indirim oranlarında Tüketici aleyhine değişiklik yapılamayacağını peşinen kabul ederler.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç