Hediye Antivirüs Paketi!
Hem bilgisayarınızda hem telefonunuzda kullanabileceğiniz antivirüs paketi
Son katılım tarihi: 17.01.2022
  • Kampanya 10.01.2022 saat: 00:00 ile 17.01.2022 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Findeks Mobil kanalı üzerinden Findeks Risk Raporu alan tüm bireysel üyeler kampanyadan faydalanacaktır.

  • Findeks Risk Raporu satın alımı sonrasında, üyelerin paket satınalımını takip eden haftanın ilk iş günleri olan Salı ve Perşembe günleri, satın alma işleminde kullandığı cep telefon numarasına KKB tarafından, SMS aracılığıyla bir bağlantı adresi (link/ URL) ve aktivasyon kodu iletilecektir.

  • Üyelerin kampanyaya özel bu bağlantı adresi üzerinden sağlayacakları erişimle CYBERARTSldan 3 aylık "CHOMAR Internet Security"' ve "CHOMAR Mobil Security” internet ve mobil güvenlik paketi almaları halinde, paket 3 ay süre ile ücretsiz olarak sunulacaktır.

  • İnternet ve mobil güvenlik paketinin ücretsiz sunulacağı 3 aylık süre, üyenin KKB tarafından gönderilecek bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayarak CYBERARTS'dan paket satınalım işlemini tamamlamasını takiben CYBERARTS tarafından üyeye iletilecek olan güvenlik paketi lisans anahtarının, yine aynı bağlantı adresi üzerinden üye tarafından giriş yapılarak ve kullanıcı hesabı oluşturulmak suretiyle aktifleştirilmesinden itibaren başlayacaktır.

  • Kampanya kapsamında alınan Findeks Risk Raporu'nun herhangi bir sebeple iptal edilip üyeye pakete ilişkin para iadesi yapılması halinde, kampanya işbirliği kapsamında CYBERARTS tarafından üyeye iletilen internet ve mobil güvenlik paketi lisans anahtarı da iptal edilecektir. g,işbu kampanya KKB'nin Referans Kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamaz.

  • ÜyeIer, kendilerine KKB tarafından SMS ile iletilecek bağlantı adresini üçüncü bir kişiye iletebilirler, Ancak bu kampanya kapsamında iletilen bağlantı adresi yalnızca bir kişinin kullanımı içindir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu AŞ.,internet ve mobil güvenlik paketi yazılımının sağlayıcısı CyberArts Bilişim AŞ'nin sağladığı hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmet ve yazılımla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır, Üyeler, internet ve mobil güvenlik paketi ile ilgili her türlü taleplerini ve sorularını CyberArts Bilişim AŞ'ye 0212 274 8190 nolu telefon ve destek@cyberartspro.com e-mail aracılığı ile yöneltmelidirler.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu Aş. ve CyberArts Bilişim Aş. kampanyayı dilediği zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç