obilet’ten 700 TL'ye Varan İndirim Fırsatı
Findeks dijital kanallar üzerinden Risk Raporu alarak Obilet’ten yapacağınız otel rezervasyonu ve araç kiralamalarınızda 700 TL'ye varan indirim kazanabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 30.06.2024
 • Kampanya 01.02.2024 saat: 00:00 ile 30.06.2024 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki kupon kodları, bu tarihler arasında kazanılacak ve dağıtılacak olup; kodların ise en geç 15.07.2024 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihte kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

 • Kampanyadan yalnızca Findeks dijital kanallar üzerinden Risk Raporu alan Findeks üyeleri faydalanacaktır. Risk Raporuna ilişkin; şart ve koşulları, satın alma süreci, ücreti, süresi, sunulan mal ve hizmetler ile ilgili hususlardan KKB tek başına sorumlu olup; bu hususta çıkabilecek uyuşmazlık, talep ve şikayetlerin tek muhatabı doğrudan KKB'dir.

 • Findeks Risk Raporu satın alan Findeks üyesi, obilet mobil uygulamasında yapacağı otel (1000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli) 450 TL ve araç kiralamalarında (2 gün ve üzeri kiralamalarda geçerli) 250 TL indirim kazanır. Findeks Risk Raporu alan Findeks üyelerine, Araç kiralamada (2 gün ve üzeri kiralamalarda geçerli) 250 TL ve otel rezervasyonlarında (1000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli) 450 TL indirim olacak şekilde 2 ayrı kupon kodu iletilecektir.

 • Kampanya'dan yararlanmak isteyen Findeks üyelerinin, öncelikle mobil uygulama marketlerinden Obilet mobil uygulamasını indirmeleri ve üyelik hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik hesaplarına giriş yapan Findeks üyeleri, kendilerine verilen kodu, ödeme ekranında bulunan "Kampanya Kodu” alanına girmelidir.

 • Findeks Risk Raporu satın alımı sonrasında üyelerin ilgili satın alımını takip eden haftanın Salı ve Perşembe günleri, satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına SMS aracılığıyla kupon kodu paylaşılır. Kupon kodunun paylaşılması için satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına kod gönderiminin sağlanması için SMS iletişim izni verilmelidir. Kampanya kodları, obilet tarafından oluşturulacak ancak ilgili kişilere iletilmesi KKB tarafından gerçekleştirilecektir. Hak kazanan kişilere obilet tarafından yeterli sayıda kampanya kodu iletilmesi kaydıyla, kampanya kodunun KKB tarafından gönderilmemesi ile ilgili ve bununla sınırlı olarak çıkabilecek uyuşmazlık, talep ve şikayetlerin muhatabı doğrudan KKB'dir. Kampanya kodunun paylaşımı sonrasındaki kullanım sürecine ilişkin talep ve şikayetlere ilişkin sorumluluk obilet'e aittir.

 • Kupon kodu Findeks üyesi tarafından Obilet mobil uygulamasında en geç 15.07.2024 saat 23:59 tarihine kadar aktifleştirilmeli ve ilgili araç kiralama veya otel rezervasyonunda kullanılmalıdır. Bu süre zarfında aktifleştirilmeyen/kullanılmayan kupon kodu geçerliliğini yitirecektir. Bu çerçevede kampanya kapsamında alınacak araç kiralama veya otel rezervasyonu, en geç bu tarihe kadar tamamlanmalıdır.

 • Kampanya kodunun en geç 15.07.2024 tarihine kadar kullanılmış olması gerekmektedir. Rezervasyon tarihleri bakımındansa herhangi bir sınırlama yoktur.

 • Findeks üyelerine iletilecek kupon kod/kodları kişiye özel olup; yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. Şüpheye mahal verilmemesi amacıyla, bu husus kampanya koşullarında yer alacak olmakla birlikte OBİLET bu durumun aktif kontrolünün KKB tarafından gerçekleştirilemeyeceğini ve KKB'nin bu şekilde bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

 • Kampanya, kupon kodu ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez, başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

 • Kupon kodu, paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.

 • Kampanya ile yapılan otel rezervasyonu veya araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz. Böyle bir durumda ilgili kampanya kodundan kaynaklanan hak sona erer.

 • Hizmet alınacak firma ve otellerin hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.

 • Kampanya, https://www.obilet.com/ web sitesinde geçerli olmayıp sadece obilet mobil uygulamasında geçerlidir.

 • Findeks üyeleri, obilet üzerinden gerçekleştirilecek işlemlere ilişkin her türlü taleplerini ve sorularını obilet.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yöneltmelidir.

 • Kampanya kapsamında obilet'in sağladığı hizmetlerle ilgili şikayetlerin muhatabı doğrudan obilet.com'dır. KKB, obilet'in sağladığı hizmetle ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 • Taraflar, ortak mutabakat ile kampanyayı diledikleri zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç