Sixt Rent a Car’dan %40 İndirim Fırsatı
Findeks'ten kredi notunuzu ya da risk raporunuzu alarak Sixt Rent a Car’dan istediğiniz aracı %40 indirimle kiralayabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 30.06.2023
  • Kampanya 03.04.2023 00:00 ile 30.06.2023 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Findeks dijital (Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube veya Findeks.com) kanallar üzerinden yukarıda belirtilen tarih aralığında Findeks Kredi Notu ya da Risk Raporu alan Findeks üyeleri kampanyadan faydalanacaktır. Findeks İnternet Şube üzerinden Risk Raporu satın alımlarında ‘’Findeks Kredi Notumu da istiyorum‘’ seçeneği de işaretlenmelidir.

  • Satın alan üye, kredi notunun 1.500 ve üstü olması durumunda https://www.sixt.com.tr/ web sitesinde araç kiralamaya özel %40 indirim kazanır.

  • Satın alım Findeks.com üzerinden gerçekleşmiş ise, satın alma işleminin tamamlanmasıyla, indirim kodu ekranda gösterilmek suretiyle üyeyle paylaşılacaktır.

  • Satın alım Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube üzerinden gerçekleşmiş ise, satın alımı takip eden haftanın iş günü olan Çarşamba ve Cuma günleri, üyenin satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına gönderilecek SMS aracılığıyla indirim kodu paylaşılır.

  • İndirim kodu, 07.07.2023 tarihi saat 23:59’a kadar https://www.sixt.com.tr/ web sitesi üzerinden kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirecektir. Ancak, https://www.sixt.com.tr/ web sitesi üzerinden 03.04.2023 – 07.07.2023 tarih aralığında indirim kodu kullanılarak erken araç rezervasyonu yapılmış olması kaydıyla, 01.02.2023 – 31.12.2023 tarih aralığında gerçekleşen araç kiralamalarında da indirimden faydalanılabilecektir.

  • Findeks üyeleri, kendilerine iletilecek promosyon kodunu üçüncü bir kişiye ileterek, üçüncü kişinin bu indirimden faydalanmasını sağlayabilirler. Ancak kampanya kapsamında iletilen promosyon kodu yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. Bu kampanya, Findeks’in veya SIXT Rent a Car’ın başka kampanyalarıyla birleştirilemez.

  • Kampanya kapsamında kendisine indirim kodu iletilen üye veya üyenin indirim kodunu ilettiği üçüncü kişi, Sixt Rent A Car tarafından uygulanan güncel araç kiralama koşullarını sağlamıyorsa, Sixt Rent A Car tarafından sunulan araç kiralama hizmetinden ve dolayısıyla bu kampanyadan faydalanamayabilecektir.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç