Uçak biletlerinizde 350 TL’ye varan indirim!
Findeks’ten Premium Paket satın alarak Turna.com’dan yurt içi uçuşlarda 150 TL ve yurt dışı uçuşlarda 350 TL’ye varan indirim fırsatıyla biletinizi hemen alabilirsiniz.
Son katılım tarihi: 30.04.2024
 • Kampanya, 27.02.2024 saat 00:00 ile 30.04.2024 saat 23:59 arasında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki indirim kodları bu tarihler arasında kazanılacak ve dağıtılacak olup; kodların en geç 31.05.2024 tarihi saat 23:59'a kadar kullanılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecektir.

 • Findeks üyesi, Turna.com'un https://www.turna.com/web sitesinden veya mobil uygulamasından satın alacağı uçak biletlerinde yurt içi uçuşlarında 150 TL ve yurt dışı uçuşlarda 350 TL indirim kazanır.

 • Premium Paket satın alımı sonrasında üyelerin ilgili satın alımını takip eden haftanın Çarşamba ve Cuma günleri, satın alım işleminde kullanılan cep telefon numarasına SMS aracılığıyla indirim kodu paylaşılır. Kupon kodunun paylaşılması için satın alım işleminde kullandığı cep telefon numarasına kod gönderimini sağlanması için SMS iletişim izni verilmelidir. Kampanya kodları, Turna.com tarafından oluşturulacak ancak ilgili kişilere iletilmesi Findeks tarafından gerçekleştirilecektir. Hak kazanan kişilere Turna.com tarafından yeterli sayıda kampanya kodu iletilmesine ve kampanya k dunun paylaşımı sonrasındaki kullanım sürecine ilişkin talep ve şikayetlere ilişkin sorumlulu Turna.com'a aittir.

 • İndirim kodu Findeks üyesi tarafından https://www.turna.com/ web sitesinde veya mobil uygulaması üzerinden en geç 31.05.2024 tarihi saat 23:59'a kadar kullanılması ve ilgili bilet alımında kullanılmalıdır. Bu süre zarfında kullanılmayan indirim kodu geçerliliğini yitirecektir. Bu çerçevede kampanya kapsamında alınacak uçak bileti alımları en geç bu tarihe kadar tamamlanmalıdır.

 • İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan "İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek "Uygula” butonuna basılması gerekmektedir.

 • Findeks Üyeleri'ne iletilen ek indirim kodu kişiye özel olup; yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. Şüpheye mahal verilmemesi amacıyla, bu husus kampanya koşullarında yer alacak olmakla birlikte Turna.com bu durumun aktif kontrolünün KKB tarafından gerçekleştirilemeyeceğini ve KKB'nin bu şekilde bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

 • İndirim kodu, başka indirim ve kampanyalar ile birlikte kullanılamaz/birleştirilemez ve Turna.com'un %70'e varan indirim sağlayan "Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında veya farklı kampanya ve indirim olan uçuşlarda ekstra indirim sağlamaz.

 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye Turna.com tarafından bilet bedeli iadesi yapılmaz. Bakiye kalması durumunda iade Turna.com tarafından gerçekleştirilecek olup, bahse konu iade sürecine ilişkin sorumluluk Turna.com'a aittir.

 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, Turna.com tarafından havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek bakiye bedel üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.

 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli Turna.com tarafından müşteriden ayrıca talep ve tahsil edilir.

 • İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, müşteri tarafından alınan ve yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Alınan biletlerin tamamının iptal edilmediği/kısmi iptalin söz konusu olduğu hallerde, indirim kodu yeniden geçerli hale gelmez.

 • Kampanya, indirim kodu ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez, başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

 • İndirim kodu, paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.

 • Kampanya kapsamında Turna.com'un sağladığı hizmetlerle ilgili şikayetlerin muhatabı doğrudan Turna.com'dur. KKB, Turna.com'ın sağladığı hizmetle ilgili herhangi bir taahhüt vermez ve bu hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 • Taraflar, ortak mutabaka ile kampanyayı diledikleri zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Merhaba, ben Bilgiç.

Bilgi almak istediğiniz konular için size yardımcı olabilir miyim?

EvetHayır

Bilgiç