Yüksek kredi notu, CEPTETEB’de düşük faizli kredi demek!
Findeks Kredi Notu'n 1600 ve üstü ise %1.25 faiz oranlı kredini CEPTETEB'de dilediğin an kullanabilirsin.

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu satın alma işlemini tamamladığın ekranda bulunan adres üzerinden kampanyaya katılabilirsin.

Son katılım tarihi: 31 Ekim 2019
Kampanya Koşulları
  • Kampanya 23.09.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Kampanya tarihleri arasında www.findeks.com aracılığıyla Findeks Kredi Notu veya Findeks Risk Raporu’nu alarak, aldığı bu hizmete ilişkin ödemeyi tamamlamasını takiben ilgili alandaki kampanya linkini tıklamak suretiyle TEB’in sitesine ulaşan ve TEB’in ayrıca yapacağı Findeks Kredi Notu sorgulaması neticesinde kredi notu 1600 ve üzeri olan Findeks Bireysel Üyelerimize TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. (“TEB”)  tarafından % 1.25’den başlayan faiz oranlarıyla  ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlanmaktadır.

  • Kredi notunuz belirtilen aralıklarda veya üzerinde olsa dahi, banka kendi kredi değerlendirme kriterlerine göre sizden ek bilgi/belge talebinde bulunma, kredi tahsis etmeme veya farklı faiz oranı uygulama hakkına sahiptir.   

  • Kampanya kapsamına dahil olup olmadığınızın belirlenmesinde, kredi başvurusu işlemi sırasında TEB tarafından sorgulanan güncel notunuz esas alınacaktır.

  • Kredi notu sorgulanan kişi ile kampanyadan faydalanarak kredi başvurusu işlemini gerçekleştirecek kişi aynı olmalıdır.

  • TEB’in Findeks Bireysel Üyelerimize sunduğu kampanya ile ilgili detaylı açıklamalar için www.cepteteb.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ve Türk Ekonomi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

  • Kampanya kapsamında TEB’in sağladığı hizmetlerle ilgili KKB KREDİ KAYIT BÜROSU A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdü ve sorumluluğu bulunmamakta olup, TEB’den alacağınız kredi ve sair hizmetlerle ilgili meydana gelebilecek şikayetlerin muhatabı doğrudan Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’dir.