Her 20.000 TL’lik satışa, 2.000 TL değerinde hediye çeki kazanın

 

Kredi Kayıt Bürosu ile Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği sayesinde banka şubelerine ek olarak Türkiye’deki tüm sigorta acenteleri de artık Findeks hizmet noktası oluyor.
 

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu’nun (TÜSAF) imzaladıkları protokol ile, sigorta acentelerinin Findeks ürün ve hizmetlerini kendi müşterilerine sunabilmeleri mümkün hale geldi. Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında artık sigorta acentelerinin müşterileri şahsi finansal durumlarını yönetebildikleri gibi, ticari ilişki içerisinde bulundukları üçüncü kişilerin finansal durumlarını da öğrenip, alacak risklerini en aza indirme imkanına kavuşacaklar. Bugüne kadar Findeks Paketlerine banka şubeleri, Findeks dijital kanalları ve Findeks Çağrı Merkezi aracılığıyla sahip olunabiliyordu. Gerçekleşen bu iş ortaklığı projesiyle, 2015 yılında Hazine Müsteşarlığı’ndan da alınan onay ile sigorta acenteleri Findeks ürünlerini içeren paketleri satma yetkisine sahip olmaktadır.

Bu paket satışlarından ne kazanç sağlayacaksınız?

Satılan paket fiyatının %25’i kadar komisyon kazanılmaktadır. Tek bir paket satışı ile 10.030 TL’ye kadar komisyon kazanılabilmektedir. Komisyon oranı için herhangi bir satış limiti bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi almak için 444 52 52’yi arayabilirsiniz veya sigortadestek@kkb.com.tr mail adresine talebinizi iletebilirsiniz.
 

Kampanya Detayları

  • Findeks satış noktası olarak faaliyet veren acentelerin her 20.000 TL’lik (KDV Dahil) Findeks Paket satışına 2.000 TL tutarında hediye çeki verilecektir.
  • Kampanya ilgili acenteler tarafından 15 Eylül 2020 – 15 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri satışları kapsamaktadır.
  • Kampanyadan sadece Findeks satış noktası olan sigorta acenteleri yararlanabilecektir.
  • Hediye çekleri, kampanya şartları yerine getirildikten sonra ilgili ayı takip eden ay acentenin bildirdiği adrese kargo ile gönderilecektir.
  • Hediye çeki almaya hak kazanan acentelere iletilecek olan hediye çeklerinin kullanım için aktifleştirilmesi amacıyla, Momento Reklam ve Pazarlama Tic. A.Ş’ye (“Momento”) ait 0 850 988 99 99 numaraya yönergede yer alan adımları izleyerek gerekli bilgilerin acente tarafından SMS atılarak aktivasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Momento tarafından hediye çekinin kullanılabilmesi için gerçekleştirilecek veri işleme faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler, aydınlatmalar...vb bizzat Momento tarafından yapılacak olup; KKB’nin bu konuda bir herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Hediye çeki kendisine iletilen acente, hediye çekini aktive ederek bakiye kullanımını 2022 yılı sonuna dek gerçekleştirmelidir. Kullanılmayan bakiyelerin devredilmesi ya da nakit olarak çekilmesi/kullanılması imkanı bulunmamaktadır.
  • Satılan paketin iade edilmesi sonucunda, iade tutarı toplam satış tutarından düşecektir ve kampanyaya dahil edilemeyecektir.
  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş’nin, Momento Reklam ve Pazarlama Ticaret A.Ş tarafından sağlanacak hizmete ilişkin herhangi bir taahhüt ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Hediye çekinin kullanılabileceği anlaşmalı markalar ile ilgili bilgilendirme hediye çeki ile birlikte iletilecek yönerge içerisinde detaylıca bildirilecektir. Hediye çekinin geçerli olacağı markalar ve kullanım şekli konusunda değişiklik olması halinde gerekli bilgilendirmeler, hediye çeki hamillerine Momento tarafından yapılacaktır. KKB’nin hediye çekinin geçerli olacak markalar, Momento tarafından bu hususta yapılacak değişiklikler ve duyurulara ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş’nin, kampanyayı dilediği zaman durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.